Yaş Mama Ve Dış Eti Kızarıklığı

OzlemCeylan

Merhaba, kedime biyofeline b plus ve somon yağı kullanıyorum. Ağzına damlatmam zor oluyor ve benden korkmasın diye zorlamiyorum. 85 gramlık yaş mamayı 5 gün yetecek şekilde azar azar bölüyorüm. Yani günlük 15 gram gibi bir miktar veriyorum onuda vitamin vermek için kullanıyorum çünkü anca yaş mamayla birlikte yiyor. Ara sıra eğer kuru mamasina koyuyorum kandirabilirsem o şekilde yiyor. Azar azar da versem her gün yaş mama yemesi diş eti saglisi için zararlı olur mu. Bugün ağzını dişlerini kontrol edeyim dedim dış köklerine çok az kızarıklık oluşmuş.

1 CEVAP

Palyaco

İçme suyuna 250 ml 1 fis dr natures dental sikin cok iyi geliyor