Kedi Diş Eti Bakımı

OzlemCeylan

Kedim 14 aylık 1 yaşını geceli 2 ay oldu. 5 aylıkken sahiplenmistim. İleri derecede diş eti enfeksiyonu vardı, çok iğneler ilaçlar oldu ama dişlerini kaybetmeden kurtardık Allah'a şükür. Ara sıra yaş mama yiyince dış etinde kizariklik oluyor. Bağışıklık dusuklugunde de bu belirtiler oluyor ama ben düzenli bütün vitaminlerini damlalarını maltini kullanıyorum, ev yemeği asla yemez zaten. Günlük hayatta diş eti için kullanabilecek bir ürün var mı tavsiye edeceğiniz.dis fırçalama huyu yok bazı kedileri sahipleri fırçalıyor özel bir macunla ama maalesef o imkanımız yok. Diş etine iyi geceler suyuna katabilecegim bir damla tarzı birsey.

4 CEVAP

Palyaco

Dr natures dental 250ml suya 1 fis 1 yıldır kullanıyorum ağız kokusu dis eti ve dişler için çok iyi tavsiyemdir

OzlemCeylan

Tabiki de en net çözüm diş fircalamak ama normalde uslu olan kedi diş konusunda çok hırçın hayatta dokundurmaz. Bende çok istiyorum fırçalamak ama malesef olmayacağı için alternatif çözüm bulmaya calisiyorum

Deniz1741

Diş etlerine günlük crystalin de sıkabilirsiniz.

Lokumcukk

En net çözüm dişleri fırçalamak