Kedi Maması İçin

Arkadaşlar, iki kedime de proplan kullanıyorum. Ve son 1 2 günlük mamaları kaldı. Son olaylardan sonra proplan almaktan korkuyorum. Bebekliklerinden beri de proplan ile besliyordum. Yaş mama olarak royal canin kullanıyoruz. Şimdi maalesef ki değişmek zorunda hissediyorum kendimi. Royal canin mi hills mi ? Sizce hangisi kuru mama olarak iyidir. İçerikten falan pek anlayan biri değilim.

6 CEVAP

Palyaco

Ikiside glutenli önceki kullandınız proplanda glutenli artik glutensiz besleyin derim exclusion veya natures verty

teo33

Aynı durumda sayılırız.

İşin gerçeği Hills'i tercih ederim normalde; ancak benim kedim kısır tavuklusunu yememişti bir türlü.... Kedilerin hepsi tadını beğenmiyor diye duymuştum. O nedenle Royal Canin'i deneyeceğim mecburen.

yagcifrkn

Nd pumpkin bıldırcınlı sipariş ettim ben proplanla besledik 1 yaşına girdi somonluya geçtik tam 1 kg kullandı bu olay patlak verdi artık güvenemem.

yagcifrkn

Nd pumpkin bıldırcınlı sipariş ettim ben proplanla besledik 1 yaşına girdi somonluya geçtik tam 1 kg kullandı bu olay patlak verdi artık güvenemem.

Arkadaşlar merhaba, doktorumuzla konuştuk. Hills de iyidir fakat advance öneriyoruz dedi. Ben güveniyorum doktorumuza 5 senedir her işlemimizi orada yaptırdık. Belki kafası karışık arkadaşlara da yardımcı olur

KimJeongguk

Exclusion yada Bozita alın bence Royal Canin ve Hill's e içerik yönünden 1000 basar.