Tatilde Kedi

JuniorCakil

Şuan tatile Antalya'ya geldim kaldığım yerde klima çok az çalıştırabiliyorum misafir olduğumuz için o yüzden klimayı aç demeyin..Sorun şu pencereleri açıp kapıları açınca ev esiyor hafif soğuk oluyor ama kapıları kapatınca ev yanıyor geçen gece kediyi pencereyi kapatıp bir odaya koydum bende yanına yattım ikimizde yandık hayvan nefes nefese kaldı..Pencereyi açıncada 2 kez aşağı düşme tehlikesi yaşadı 1 yanlış adıma 10.kattan aşağı düşerdi kediye zarar vermeden gece evdekilerde serin yatabilsin diye kediyi büyük boy taşıma kabına koyup balkonda uyutsam nasıl olur ya da daha başka tavsiyeleriniz var mı

1 CEVAP

emreovec

Pencereye tülbent benzeri birşey ile sineklik yapmayı deneyin. Ya da ne alırsan bir milyoncularda geçici sinekliklerden satıyorlar onları alıp, takarak geçici bir çözüm yapabilirsiniz. Giderken de çıkarırsınız. Hem kedi çıkmaz hem serin olur oda.