Kısırlaştırılmış Kedi Maması Tavsiyesi

Meryoyo

Kedimi 10 gün önce kısırlaştırdım. Öğrenciyim ve bütçemi çok zorlamayacak kısırlaştırılmış kedi maması arayışındayım. Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

MarsMaya

Felicia'nın somonlusunu kullanıyorum şu an bir sıkıntısını görmedim. İlk kısırlaştığında proplan somonlu kullandım severek yemedi sonra brit care kullandım kakası çok kötü kokmaya başladı. Felicia'da henüz bir ayı doldurmadı sıkıntı çıkarırsa Golosi veya Reflex Plus'a geçeceğim sanırım çünkü mamalar çok pahalandı. Suzionline bloğuna da bakabilirsiniz.

KimJeongguk

Exclusion mamanın içeriği çok temiz ve güzeldir ama pahalı gelirse size Felicia, Reflex yada Prochoice de önerebilirim.