Kedimin Tırnakları Ne Kadar Zamanda İyileşir?

Babam kendisini 2 cm tırmaladığı için ben yokken kedinin tırnaklarını kesmeye kalkmış, hayvanın patilerini yaralamış. Ne kadar sürede iyileşir acaba? Dipten kesmiş tırnakları.

3 CEVAP

umut61

Yazık kim bilir ne kadar canı yanmıştır. Benim kedim defalarc beni turmalamıştır, hepside istem dışı hareketlerden kaynaklanıyor. Kalkıpta kedinin tırnaklarını kesmedim. Tırnakları sanırım etli kısımdan kesmiş. Çok kanamışmıdır acaba. Bir veterinere götürmelisiniz. tırnak uçlarından hastalık kapabilir. İltahap yapabilir.

outlaw

bir kontrol ettirmekte fayda var bence de... kedinin tırnaklarını kesmek pek iyi bir fikir değil

Cok tehlikeli olabiliyor. ölüme kadar gidebiliyor bu durum. Babanizida kiniyorum !