Yetişkin Kedi Maması Mı Kısır Kedi Maması Mı?

Chrryq

Merhabalar. Kedim az yiyor. Önceden sevdiği mamaları v. S alıyoruz pek yemiyor. Yaş mama eskiden çok severdi şimdi hiç yemiyor. Kısırlaştıralı 3 ay olmuştur muhtemelen. Evde yavru kedi maması vardı ve galiba 3 aydır bunla besliyoruz. Herhangi bir kilo problemi yaratmadı. Aksine zaten kedim zayıf denebilir. Bunun dışında kısır kedi maması kullanmamanın ne zararları olabilir? Çünkü şuan yetişkin maması mı kısır kesi maması mı alsam bilemedim.

1 CEVAP

KimJeongguk

Kısır kedinize kısır mama almalısınız. Yoksa kısır kedilerde üriner sistem sorunları gözlenebilir. Böbrek taşı vs. oluşabilir. Adı üstünde kısır kedi maması kısır kediler içindir. Yetişkin mamayı kısır kedinize vermeyin.