Kedim İshal Mi?

findikiz

merhaba, bu sabah kedim tuvalete girip çıktıktan sonra koridorda gezinmiş ve her yere cıvık kaka parçaları bulaştırmış. önce patisinden bulaştı sandım ama patileri temizdi. poposunu sildiğimde de cıvık kaka bulaşı olduğunu gördüm. kumuna baktım dışkısı normaldi parça parça değildi. kumun etrafında ve kum kabının bulunduğu odada da kaka lekesi yoktu nasıl oldu çözemedim. sanırım poposunda kalanları koridorda yerlere sürttü daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştı 5.5 aylık şu an :( bu neden olur ishal mi temizleme konusunda mı problem yaşıyor tekrar olur mu yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

stellabennett

bence ishal değildir benim kedim de 4-5 aylıkken poposunu tam temizleyemiyordu koltuğa falan sürüyordu büyüdükçe düzeldi ama siz yine de gözlemleyin