Arkadaşlar Lütfen Bakın

stellabennett

Pro Line’dan EuroCat geçeceğim karıştırarak koydum kabına ama eurocat satıcıları karıştırmadan direkt koymanız gerekiyoe diyor ama kedim alışamaz diye korkuyorum napacam simdi karıştırarak koyunca sağlığına etki eder mi

7 CEVAP

KimJeongguk

Size tavsiyem bir dahaki kum alışverişiniz Vancat Aktif Karbonlu Kedi Kumu'ndan yana olmalı. Yıllardır kullanıyorum topaklanma mükemmel koku 0. Onun dışında karıştırmanıza gerek yok direkt doldurun kabına eski kum bitince.

stellabennett

@KimJeongguk alışmasında problem çıkar mı

canann00

bende prolinedan baska kuma gectim karistirmadan yeni aldigimi koydum bi sorun olmadi

stellabennett

canann00 geçtiğiniz kum da mı bentonitti

Casperbeyy

Kedimin kuma alışmakta sıkıntı çektiğini hiç görmedim açıkçası,yani mama değil ki bu.bence karıştırmadan verseniz bile bir problem olmaz.ben nerde indirim varsa alıyorum ordan

stellabennett

@Casperbeyg hep bentonit alıyorsanız belki ondandır

KimJeongguk

stellabennett

Alışmasında sorun çıkacağını düşünmüyorum. Şüphe duyuyorsanız gözlemleyebilirsiniz.