Nd Düşük Tahıllı Kısır Kuzu Etli Mama Acil

BayTarcin

******** ve bu ilan dışında hiçbir yerde kısır düşük tahıllı kuzu etli nd görmedim diğerleri kısır değil o yüzden emin olamadım . Nd'nin böyle bir maması var mı?

5 CEVAP

BayTarcin

Exclusion yada ND düşünüyorum zaten ama ND daha bilindik exclusionda domuz var güven vermedi yiyeceğine emin olacağım bir mama düşünüyorum.

KimJeongguk

Exclusion'ı ilk önce 500gr olarak alıp deneyebilirsiniz yeyip yemediğini. Benim oğlan her mamayı yediği ayırt etmediği için ben alırken sıkıntı yaşamıyorum, o yüzden önerdim. ☺️

BayTarcin

T r e n d y o l yazıyor yıldızlı alanda

KimJeongguk

Merhaba bunun yerine Petlebi'nin kendi sitesinden Exclusion 12kg kuzu etli kısır kedi maması alabilirsiniz. N&D ye yakın içerikli bir mama ve fiyat olarak daha uyguna geliyor N&D'den. Dün Exclusion mı N&D mi alsam diye site site gezdim ve Petlebi'de Exclusion mamanın fiyatının diğer sitelerden daha uygun olduğunu ve yanında hediye içerikler gönderdiklerini gördüm bende dün hemen kaçırmadan sipariş oluşturdum. Sizede öneririm.

M-Koksal

Evet böyle bir maması var. Satıcıyı kontrol ederek alın yine de.