Taşıma Çantasına Girmeme Sprunus

Sutunannesi

Bildiğiniz gibi kedim durumu acil olmasına rağmen (ayağı alçılı) bir haffadır taşıma çantasına girmiyor ya da kucağımızla götüremiyoruz vs. Bugünden itibaren şunu uygulamaya karar verdim. Her gün eve yaş ama alarak taşıma çantasının içine koyacağım. Bugün başladım bunu yapmaya ürkek şekilde vücudunun yarısını sokarak yedi ama ona bir şey yapmadığım için bir kaç saat sonra vücudunun tamamını soktu içine. Ama yine de ellemiyorum onu. Cumartesi’ye kadar bunu bu şekilde devam ettireceğim. Onu götürmeyeceğimi sanarak içine bana güvenerek girmeye başlayacak biliyorum. Cumartwsi de yine içerisine yaş mama koyarak bu sefer kapatacağım kapağını sizce nasıl bir yöntem yani bana güvenmesini sağlayıp sonra da o güveni yıkmak hoş değil biliyorum ama başka çarem yok. Birde yaş mamayı pakette alıyorum küçük. Evimin yakınındaki pet shopta miglior gatto whiskas ve royal Canin olduğu için yanı diğerleri yerine royal Canin alıyorum çokta iyi olduğunu bilmeme rağmen Evrim’in yakınlarında başka Yok. Birincisi bu umarım sorun çıkarmaz ikincisi ise ben bu küçük paketleri dolaba koysam ertesi gün bozulur mu çünkü gümde 1 paket fazla gibi sonuçta kuru mama da yiyor ama bozulmasından korkuyorum hatta bazen içim rahat etmediği için dolaptan çıkarıp çöpe atıyorum. Beni bu konuda aydınlatabilir misiniz

1 CEVAP

Yas mama max 2 gun icinde tuketilmesi acildiktan sonra buzdolabina koyun zaten ustunde saklama kosullari yaziyordur okuyun ona gore saklayin