Kedim Neden Kusmuş Olabilir

BUGÜN KEDİM ANLAMADIĞIM BİR ŞEKİLDE UYANIK BİR ŞEKİLDE UZANIRKEN KUSTU VE SAYDAMDI MAMADAN DOLAYI OLABİLECEĞİNİ HİÇ SANMIYORUM O YÜZDEN BU NEDEN OLABİLİR ÇOK AZ KUSTU (MALT VERİYORUM TÜY DE ÇIKMADI)

1 CEVAP

Betulb97

Rengine kıvamına göre değişir sebebi, ilk kusmalar genelde tehlikesiz olur devamı gelecek mi takip edin. Yemesine- içmesine - hareketliliğine bakın bir tuhaflık var mı. Ek olarak kusma durumlarında fotoğraf çekerseniz veterinere gitmeniz gerektiğinde daha rahat teşhis konulmasına yardımcı olursunuz