2 Aylığına Köy Evimdeyim Kedim 3 Aylık Soba Yaktık Acaba Yaklaşır Mı Bir Bilginiz Var Mı ?

Sobaya yaklaşımı emin olamadım

6 CEVAP

KimJeongguk

Sıcaklığını hissettiği için yaklaşmaz diye düşünüyorum.

cat_expert

Selenay1

Yaklaşır ben farkında olmadan yanan kedi bile gördüm

Selenay1

Yanan derken içine de atlamaz tabi ama bıyıklarını falan yakabiliyorlar yani bir kaza olabilir başından ayrılmayın

stellabennett

bence yaklaşabilir çünkü ocak açık olduğunda bile (sıcaklığına rağmen) yaklaşabiliyorlar ona da aynısını yapabilir

Superisi814

Yaklaşır çünkü kediler sıcak sever zaten.Oldugunuz yer serinse soba ile ısınmayı secicektir. Dikkat edin.