Lütfen Bişey Yazın

Cubik

1 haftalığına köye gideceğiz ama kedimi bırakabileceğim kimse yok herhangi bi misafir geldiğinde de hep koltukların altına saklanan bi kedi bi tek bize alışık ne yapmalıyım?

6 CEVAP

Palyaco

Sakinleştirici jel ile goturun bende Antalya gidicem İstanbuldayım Allah'tandır cok seviyor arabayla seyahati

Palyaco

Kucakta seyahat ediyormu bizimki kızıma cok alışık kucağında durup etrafı izliyor

Superisi814

Merhaba,
Her ne kadar çekimde de evinize birisi gelsin.Ama siz gitmeden tanissinlar, bir kaç kez gorussunler.Tuvalet kabı kirli olur , kullanmak istemez haklı olarak.Siz sifonu çekilmemiş tuvaleti o halde gönül rahatlığıyla kullanır mısınız ? Suyunu mamasını tazeler.İlgilenir, konuşur.
Bir hafta tek başına kontrolsüz ve bırakmak dilerim aklınızın ucundan bile geçmemiştir.

stellabennett

biri gidip kontrol etsin bence en azından tuvaleti temizlenmiş maması suyu verilmiş olur

oykuyildiz

Hangi şehir

oykuyildiz

Sakinleştirici jeli ben aldım veterinerden benim kedim çok sakin olmasına rağmen 20 dk uyudu sadece onun dışında huysuzlaştı gözleri kızardı şişti . Aslında çokta sağlıklı değil ama mecbur kalınca tabi veriliyor