Yaş Mama Markası

lilaaa

Bestpet yaş mama kullanıldınız mı nasıl sizce. Başka marka olmadığı için markette mecburen almak zorunda kaldım

11 CEVAP

Sevimsanss

Gimcat yas mama önerebilirim 🙏🏻

KravatliKedi

İçeriğinde et oranı çok küçük miktar olan ama taurin bulunduğu için eh işte denecek bir ürün bir daha almayın derim yaş mama tavsiyem animonda nd acana

Palyaco

Miamor ve felicia konserve cok kaliteli mamalar bunları kullanın saglikli

yumak_bey

N&D, Nutri Feline ve Schesir dönüşümlü olarak verebilirsiniz pahalı ama gerçekten kaliteli.

M-Koksal

Bestpet içerik olarak ucuz yaş mamalar arasında en iyisi. Sürekli kullanmanızı tavsiye etmem ama ucuz yollu isteniyorsa, anlık lazımsa veya marketteki kısıtlı seçenekler Whiskas, Felix vb. diğer yaş mamalar ise Bestpet bunlar arasında öne çıkar. Bu arada nerede satılıyor merak ettim. Yazarsanız sevinirim. Mgros'ta oluyordu ama artık gelmiyor.

KimJeongguk

Nutri Feline yada Schesir marka mama alın internetten derim. Market mamalarından kesinlikle uzak durun.

Gimlihanim

Sürekli kullanılmadığı sürece sorun olmaz. Ben de arada içeriği çok da iyi olmayan mamalar veriyorum kızıma. Bayılıyor kendisi böyle içeriği güzel olmayan mamalara. Tek seferlik almışsınız anladığım kadarıyla. Verin yesin çocuk bence 🤷🏻‍♀️

Animonda öneririm

ozlakc

kullandım ama pek beğenmediler. en çok felix ve friskiesi beğeniyor benimkiler.

Lils

2-3 kereden bir şey olmaz ama sürekli olarak kullanmayın. Prochoice konserve bakabilirsiniz internetten.

lilaaa

Migrostan aldım orada vardı