Kedinizin En Dayanamadigi Yiyecek Hangisi

Mehtaptuna

Lütfen herkes kedisinin en dayanamadigi yiyecek ne yazabilir mi lütfen çok ihtiyacım var bu bilgiye ve hazır bir ürün değil kendisi hazirliyorsa nasıl hazırlıyor.

19 CEVAP

yasement

Konserve ton baligi, yagi gidene kadar birer dakika suda bekletip suzuyorum birkac kez. Light olanlari yag ilavesiz oluyor onlari bekletmeden bir iki kez yikiyorum tuzu gitmesi icin

zeynepgurgen

Bir kedinin balık,tavuk ve ciğer yemememsi garip geldi. Acil demenizin nedeni nedir? Kediniz kendi mamasını yemiyor mu?

MinelG

Benim kedim de balığa asla hayır diyemiyor :) yumurta sarısı bi de peyniri karıştırıp veriyorum ikisine de bayılıyor zaten

eltarcin

Benim oğlum tavuğa asla hayır diyemez.Et ve türevlerini ilk sizinkinde duydum.Çok garip et sevmeyen kedi... Vejeteryan mı acaba? :D Şaka bir yana hakikaten tuhaf yani .

Mehtaptuna

Mırmır ne versen yerdi bu ara çok hasta kuru mama yiyemiyor isladim gene aynı yemiyor veterinere gittim zorla ağzını açıyorum haşlama tavuk olsun yaş balıklı mama olsun yemiyor iştahın a belki iyi gelecek birsey bulabilirim saniyorum veteriner çeşit değiştir hiç ummadigin şeyi yemek isteyebilir belki dedi ondan bu soruyu sordum durumu iştahın a Bağlı iyilesebilir

Elifinkedileri

Valla bizimkiler bal kabagina dayanamiyor baliktan da nefret ediyorlar bide yogurt yumurta sarisi seviyorlar

Elifinkedileri

Tavuk göğsü ve bir parca bal kabagini haslayin bir iki damla yag koyabilirsiniz ama ben gerekli gormuyorum hatta taze fasulye brokoli biraz havuc bezelye aci olmayacak sekilde kirmizi biber ve yumurta sarisi koyup hepsini haslayip pure haline getirebilirsiniz ama hangisini yiyor bunlardan onlari koyun benimkiler kucukten beri alistigi icin hepsini yiyor çiğ bile balkabagi yedigini bilirim

Elifinkedileri

Gozlemleyin eger yerse ilacini bile icine koyarak verebilirsiniz zorlamadan ben imuneks koyarak veriyorum kış donemlerinde bagisikliklari dusmemesi için

kedilikizzz

Elifinlkedileri. İmuneksi 1 ml mi veriyosunuz b

Elifinkedileri

Buyuk olan kedim 6 kilo o yuzden 1 ml den biraz fazla veriyorum digerleri 4 kilo onlara 1 ml veriyorum daha kucukkende 0.5 ml vermemizi soylemistiler ama biz veteriner tavsiyesiyle kullaniyoruz bir danisin olmazsa 15 günden cok verilmemesi lazimmis

bhdrnsnci

Ton balığı yiyebilmek için herşeyi yapabilir :D

zeynepgurgen

Benim kedim içerisinde tavuk olan her şeyi çok seviyor. Ancak tavuk birçok kedide alerjiye sebebiyet verebiliyor. Eğer alerjiniz varsa kesinlikle balık derim. Hiçbir kedi balığa dayanamaz. :)

Mehtaptuna

Somon, ton ve hamsi hiçbir balık çeşidi işe yaramadı haşlama tavuk da olmadı cigerde ama lütfen bunlardan daha dayanılmaz olan birsey var mı acil cevap yok mu

Mehtaptuna

Ilac a başladık yeni

akitalove

Benim kizim bir kedi degil ama ne gorse yemek icin can atiyo :D