Hangi Mamayı Tercih Etmeliyim

Sueda1234

Kedimin irileşmesi ve kemik yapısının güçlenmesi için hangi mamayı tercih etmeliyiz şuanda hills tavuklu kullanıyorum balıklı mamalar kilo aldırır mı

3 CEVAP

Advance kullanabilirsin
Bu arada benim kedim de yaşıtlarına göre zayıf veterinerimiz bize her gün yaş mama vermeye önerdi bizde animonda yaş mamanın yarısını sabah veriyoruz

Anonymus683514

Balıklı ya da tavuklu olması değil içeriğindeki diğer katkılar önemli kilo alması için. Hekime danışarak yoğurt verebilirsiniz belki kemik yapısı için

kubskubs

Benim kedim Acana mama yiyerek baya güçlendi. 5 kilo oldu ama neredeyse hiç göbeği yok. Fazla güçlü oldu. Bununla beraber hafta 2 kere yaş mama yiyor. Haftada 2 kere gimcatin yoğurdunu veriyorum. Kedine arada ödül mamaları, püreler, stickler verebilirsin.