Goz İltihabi

Roza23

Disaridaki yavru bi kedide yeni dogdugu zaman goz iltihabi vardi. o zaman cayla silip teramisin goz kremi surerek iyilestirmistim ama su an 2.5aylik civari oldu ve bi gozu yine akarak kapanmaya basladi. yine cayla silip krem surdum bu sefer krem yakti sanirim canini ama aklima baska bi sey de gelmedi. sizce ne yapabilirim? bi de hava sogudugu icin tekrarlamis olabilir mi

16 CEVAP

Havaaa

Polimisin var elimde! Bizimki de veteriner de kendisi içinden çizmiş gözünü! Kırmızı göz içi ve sürekli sarı sıvı akıyor! Veteriner önerisiyle tobresed göz damlası kullanıyorum! Veteriner sabah akşam dedi ama gözü çabuk kuruduğu için 3 defa sürdüm ben! Tabi öncesinden crystalin diye hayvanlara özel dezenfektasyona temizliyorum sonra damla yapıyorum! Ama geç geçecek gibi! Elimde polimisin var teramisin gibi işe yarar mı bu göz kremi?