Köpeğim Kaçıyor

Erdem98

Benim 5 aylık erkek goldenım var bana geldiğinde daha 45 günlüktü evde bakıyordum veterinerimiz izin verdiğinde 3 aylıkken bahçede bakmaya başladık fakat ne yaptıysam sürekli kaçmaya başladı.Kalın zincirini bile kopardı.Bahçede dışarı çıkabileceği kapılar var.Düzenli mamasını suyunu veriyorum.Fazla sevgide veriyoruz ama yinede kaçıyor.Şiddet kesinlikle göstermiyorum.köpeğimin kaçmaması için ne yapmam gerekiyor?

1 CEVAP

huseyin1

mutlaka yanlış yaptığın birşeyler vardır köpek psikolojisi hakkında kompozisyonlar kitaplar uygulamalı videolar profesyonel eğitmenler vs var bunlardan destek alabilirsin