Kilo Alan Kedi İçin Brit Care Kitten Kedi Maması

Sulemiss

Arkadaslar 6 aylık kedim var hills mama kullanıyorum uzun zamandır kilo aldı bacak arasında derisi sarktı baya kilo aldı. Şimdi brit care tahılsız mamaya geçmeyi düşünüyorum. Kullanan oldu mu veya bilgi sahibi olan bu arada bir sorum daha var kedim dün kolumu yalarken kan geldi oyuncagi da kan olmuş dünden beri ısıramıyor hafif ısırıyor ağzını açtım bir yara falan göremedim. Sürekli ağzını sapirdatıyor dişleri çıkıyor mu anlamadım da sapasağlam duran dişleri var bebekliğinden bu yana dış döktüğünü veya çıkardığını anlamadım acaba tamamlanmış mıdır yoksa şuan dış dökme zamanı mi

4 CEVAP

Palyaco

Kilo problemi fazla kilolu kedilere en iyi gelen lavital royal ligh hils ligh tir britcare 10 kediden 8 ishal tavsiye etmem kiloda verdirmez saten

Sulemiss

Peki nutri feline hakkin da bilgininiz var mı ben şikayet göremedim de oda az tahilli

Palyaco

Guzel mama onuda tavsiye ederim

yumak_bey

Bence en iyi mamalardan birisi Advance... Ayrıca kilo almasını mamayla ve gramajını kısarak sağlayabilirsiniz