Proplan: Fransa 13 Nisandan Önce Üretilen Mamaları

kedibabasi66

Proplan: Fransa 13 Nisandan önce üretilen mamaları toplatıyormuş. Proplan kullananlar siz ne gibi tedbirler aldınız?

8 CEVAP

gokhansultan

Proplan çok kan kaybetti bu olayla özellikle purina türkiye yapmış olduğu açıklamayla iyice sıvadı bence. Türkiyedeki mamalarda fransa üretimi paketlerin üzerinde kocaman FR yazıyor zaten. Ama sağolsun mamalarda sıkıntı yok açıklaması yüzünden hiçbir kullanıcının maması iade alınmayacak artık. Olan proplan kullanan kedi sahiplerine ve kedilerinr oldu maalesef.

Hekimimiz bir hasta sahibine durumdan bahsetmiş proplan kullanmayın bence demiş "bişey olmaz yaa kullanırım ben" cevabını almış ne yazık ki. Bir de böyleleri var

yumak_bey

buna tedbir alınmaz direkt çöpe atılır yıllardır almayın diye bağırıyoruz körü körüne inanıyorlar içeriğine bile bakmadan karbonhidrat tokluğu hepsi!

simbakedi

türkiyedeki mamalarda sorun yok, fransa toplatılıyormuş. başka avrupa ülkelerinde de toplatılmıyormuş. ben yine de vermem, zaten vermiyorum. hiçbir mamada sabit kalınmamalı bence. EN GÜVENİLİR diye bas bas bağırılan mamada bu sorun çıkıyor. güvenilir mama yoktur, içeriği en iyi mama da güvenilir değildir klinik bulguları en iyi olan mama da.

kaynak: https://twitter.com/SuziOnline_blog/status/1547886930603307008?s=20&t=6fOxXljzjMFF4ay9ny4q7Q

kedibabasi66

Ben de bu mamayı almıyorum zaten kedilerde yemiyor. Mesele o değil. Şimdi insanlara kızmanın, mamayı alanları eleştirmenin bir anlamı yok. Şu an kedileri kurtarmalıyız. Ürünleri iade olarak geri almalılar. Başlık açmamın sebebi bu.

Gimlihanim

Açıkçası ben de açıklamayı yetersiz buldum. Bu durumdan dolayı tekrar kullanmayı düşünmüyorum. Toplatılan mamalardan türkiye de de vardı sonuçta. Fotoğraflarını insanlar paylaştı. Ama iade alınmıyor. Sorun olmadığı söyleniyor 🤷🏻‍♀️

kedibabasi66

Halâ elindeki 10 kg proplanı bitirmeye çalışanlar var akıl tutulması. Bir de millete akıl verirler.

kedibabasi66

Fransa'da ki mamalarla Türkiye'ye gönderilen mamalar aynı değil mi

kedibabasi66

Şu gimcat işlerini bırakıp buraya önem verin lütfen