Zamanla Kendini Sevdirir Mi?

Ollalala

Yaklaşık 1 ay önce bir kedi sahiplendim şuan 9-10 aylık civarı ben almadan önce kötü şartlarda kalmış olabileceğini söylediler ve kısırlaştırıldıktan sonra sahiplendim. Şuan bizle aynı odada duruyor ama genelde koltuk altlarında ya da üstü kapalı yerlerde duruyor bazen cam kenarına çıkıyor. Topla oynuyor, iple oynatırsak bizimle oynuyor ama asla dokundurtmuyor kendine yanımızdan geçerken çok hızlı geçiyor, korkuyor gibi. Sizce zamanla alışır mı? Sevdirir mi kendini

3 CEVAP

Ollalala

British shorthair bu arada cinsi

henüz 1 ay olmuş eminim güvenince yanınızdan ayrılmayacaktır sabırla bekleyin elinizden ödül mamaları verin bol bol oyun oynayın.

Superisi814

Evet zamanla huy değiştirir Henüz sizinle güven ilişkisini tam kiralamış olabilir.
Şefkatle sabredin, o istemedikçe sevmeyin, iletişiminizi artırın.