Yavru Köpeğim 45 Günlük Hangi Mamayla Beslemeliyim

eyllsanal

Süt mü yoksa kuru mama mı kullanmalayım cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

zeynemila

şı anda kuru mama sert gelecektir yaş mamayla besleyin 2,5 aylık olduğunda eğer durumunuz varsa acana puppy kuru maması alabilirsiniz . unutmayın ustunde puppy (yavru kopek) yazmasına dikkat edin yetişkin kopek maması buyuk gelir ve sindirimde zorlanır ayrıca kuru mamaya ilk başladığınızda ustunu ilik su veya sutle ıslatın

akitalove

sadece süt tozu kullanabilirsiniz ara ara da yas mama 3 ayliga geldikten sonra kuru mamaya gecebilirsiniz

Erdem98

Benimde köpeğim geldiğinde 40 günlüktü veteriner tavsiyesi üzerine puppy mama almıştık ve sıcak suyla mamayı ezip ılıdıktan sonra besliyordum.