Kedi Ağız Kokusu

BiciriginAnnesi

3 aylık kedim de ağız kokusu olduğunu fark ettim yeni başlamış vet kontrolünde bir sorun çıkmamıştı .
Kontrol sonrası olmuş

Tavsiye edeceğiz bir şey varsa sevinirim teşekkürler 🐾

5 CEVAP

AhsenAise

Üç aylık kedi diş değişim dönemine giriyor, diş değişim döneminde berbat bir ağız kokusu olabilir ,tüm dişler tamamlanınca biter koku olayi

BiciriginAnnesi

Evet arkadaşlar yazdığınız gibiymiş vete video attım diş değiştiriyormuş

Koku da olurmuş
Crystalin ile ağız spreyi ile bakım yapmamı önerdi .

gokhansultan

Acaba diş değiştirmeye başlıyor olabilir mi? Bizimkindede diş değiştirirken baya koku olmuştu. Crystalin veya dr animal belki biraz azaltabilir kokuyu

BiciriginAnnesi

Oyuncakları dişlemiş🙃
Ateş de var özellikle patilerinin altı , kovaya buz parçaları atıyorum oynuyorlar hem de serinliyorlar yavru kedim için de iyi oluyor iştah da çok az azalma var kuru mamayı iştahlı yer son bir iki gündür azalttı yemeyi yaş mama ile desteklemeye çalışıyorum
Teşekkür ediyorum yorumların için 🐾

gokhansultan

Geçmiş olsun :) mama kabında veya çevresinde veya ısırarak oynadığı oyuncaklarda görebilirsiniz küçük küçük dişler :) iştahtan kesilebilir bu süreçte kuru mamada zorlanacağı için. Bazen ateş de yapabilir korkmayın