İç Parazitten Sonra Kusma?

Nohutgofret

Kedimin zaten mama kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir kusma problemi var ancak bugün iç parazit hapı yutturdum ve iki saat sonra kustu bu normal mi parazit hapı dokunur mu aklım hepten karıştı 😭

4 CEVAP

Deniz1741

Haplardan sonra da kusma olabiliyor ama sizin kediniz aralıklarla sanırım sürekli kusuyor. Kusmanın farklı nedenleri de olabilir belki düşündüğünüz gibi mamadan değildir. Sürekli kusma iyi bir şey değil bence test yapılmasında fayda var. Geçmiş olsun.

kedibabasi66

Bir süre tavuk eti ve taze etle besleyin. Böylece mamadan mı kaynaklanıyor onuda öğrenmiş olursunuz.

Nohutgofret

Benim kedim evet birkaç güne bir kusuyor ancak anan değişikliğinden sonea olmuştu. Şimdi eski mamamıza geçtik kusma yine devam edince bu tezim de çürüdü bugün bir de haptan sonra kusunca artık midesi hassas gibi geldi şuan ilçede olduğum için buradaki vet’ler detaylı ve kritik tetkikler yapamıyor o yüzden teste götürmedim ancak araştırıp bi götüreceğim artık mecbur :/

Nohutgofret

Maalesef onları da yemiyor. Balık haşlarım tavuk haşlarım kırmızı et, hiç yemez 🥲