İç Parazit İçin Hap İlaç Olarak Ne Kullanıyorsunuz?

kedibabasi66

İç parazit için ev de kullanılabilecek hap ilaç olarak ne kullanıyorsunuz?
Aldığınız ürünü nereden ve ne kadara aldığınızıda yazar mısınız?

8 CEVAP

Superisi814

Not düşmeyim
Ben sokak kedilerine de baktığım için hekimimiz bana satış fiyatı ile değil, alış fiyatindan veriyor..O yüzden benim soyliyecegim fiyat zaten doğru olmaz.

Superisi814

Caniverm
Veterinerimizden alıyorum.
En son fiyatı hatirliyamadim.

kedibabasi66

Superisi ben de zaten veterinere götüremediğim kediler içinde kullanacağım. Bilgiler için sağolun.

AhsenAise

Bir yaşına kadar kontil şurup bir yaşından sonra andazol hap veriyorum ,evdekine de dışarıdakilere de

Warriorsans

Tenizol hap 20 25 tl civarına almıştım en son

veterinerden mi temin ediyorsunuz acaba

Anonymus985465

Endopet

kedibabasi66

İlaçları bilmeyenlerin veterinerden alması daha doğrudur