Kedim İlk Defa Kustu

Susamsusi

Kedim geçen sabah biraz zorlanarak açık yeşil kokusuz biraz köpüklü şekilde kustu. Ilk defa kedi sahiplendigim icin ve ilk defa kustugu için korktum açıkçası. Neden olabilir ne yapmam gerekir

2 CEVAP

Elifinkedileri

Kusma bir cok nedenle olabilir aslinda sordugunuz sorunun cevabi daha cok sizde saklı gozlemleriniz onemli burda ama sanirim kediniz henuz kucuk parazit kaynakli olabilir ic parazit aşısını yaptirin muhakkak yaptirmadiysaniz eger tuy yumaklarini da kusarak atiyorlar veya verdiginiz baska bir yiyecek varsa agir gelmis dokunmus olabilir soguk bisey yediyse evinizde bitkiler varsa onlardan da yemis olabilir

pinarcaya

Evde bitki varsa bitki yemiş olabilir.