Yeni Doğum Yapan Kediye Mama

Cennet29

Arkadaşımın kedisi yeni doğurdu onun için mother and baby mama araştırıyoruz. Öneriniz nedir 😊

6 CEVAP

Merhaba ben anne için doğumdan bir ay önce ve sonrasında royal canin mother and baby mamasını kullandım yavrular için de yaş mama ve sonrasında bu mamayla devam ettim

Firus

Direkt yavru kedi maması da kullanılabilir besleyici olması açısından. Daha sonra yavrular için kullanmaya devam edebilirsiniz

Anonymus985465

Evimde doğum yapan sokak kedisini tavuk göğsü ile besledim.
Yapabileceğiniz en doğru besleme metodu;
Bol suda haşlanmış tavuk, yağsız kıyma
Haftada bir balık, ciğer, yumurta sarısı

BiciriginAnnesi

RC yerine ND kitten mamalara yönelebilirsiniz RC besleyici bir kuru mama değil ..

Kuru mama da RC derseniz Yaş mamalar ile destekleyebilisiniz kaliteli olmalı
Nd, GimCat, Felicia, vet's plus schesir nutri gibi

Ayrıca haşlanmış tavuk göğsü,haşlanmış yağsız kıyma ,balık ,ton balığı da olabilir ve tavuk ciğeri değilde dana ciğeri ile besleyebilirsiniz

Cennet29

Rc alıcaz sanırım

Cennet29

Nd sipariş ettik umarım sever 💕 cevaplar için tşk