Mama Değişikliği Esnasında

Merhaba, kedinizin hiç mamasını sevmeyip 1 gün boyunca neredeyse hiç yemediği oldu mu? Yetişkin kedilerimde bazı mama değişikliklerinde bu duruma rastlıyorum yani baya o gün yemiyorlar diyebilirim. Yoğurt vs. verince aç kalmasınlar diye artık bayıla bayıla yiyorlar o yüzden çok ciddiye almıyorum ama sağlıksız bir durum mudur bu? Dediğim gibi sadece mama değişikliğinde mamayı sevmezlerse oluyor.

1 CEVAP

Şu an aynı durumdayiz. Aynı sorunu biz de yaşıyoruz. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kedim yemeyince hemen kilo veren bir kedi. Aç kalmasını da istemiyorum.