Ağzından Köpükler Geliyor

latte9

Yavru kedimi kaka kokusundan dolayı veterinere götürdüm bi iğne yaptılar eve geldi ağzında köpükler gelmeye başladı veteriner strestendir dedi ama korkmaya başladım bunu yaşayan varmı başka veterinere mi gidelim

14 CEVAP

latte9

Düzeldi cok şükür

gokhansultan

Neden koktuğunu söylediler mi? Hangi teşhiste bulunup iğne vurdular? Ne iğnesi vurdular?

Superisi814

Merhaba,
Köpük ne renk ?
Beyaz köpük genelde alarm çaldığında işarettir .
Su gibi olan stresten olabilir.
Nadiren beyaz köpük stres sebebidir çokça zaman da zehirlenme belirtisi olabilir.
Haki nasıl?
Ateşi var mı ?
Köpük devam ediyor mu?
Gozleminize göre gerekirse başka hekime ulaşın.

Suraemir

Şimdi kaka kokusu yediği mamaya göre değişir ne iğnesi yaptı sormalıydınız ismini öğrenmeliydiniz,köpük ve salya strese girince ağzından akıyo ama ne kadar süre geldiğine bağlı bide rengine bizim tükürük gibi oluyo

Hiçbir test yapmadan kaka kokuyor diye iğne neden yaptılar ? Bence bir sorun. Ayrıca kokudan kastınız nedir ? Çok mu yoğundu? Kaka kokar çünkü. Benimkilerinde kokuyor

latte9

Kaka kokar onu biliyorum ancak normal bi koku değil diğer beslediğim Yavruda böyle bi kokuya rastlamadım o yüzden endişelendim kontrole gittik @kediannesiii12

Biraz daha kontrol edin durumunu. Stres de yapmış olabilir. Benim kedilerim de veterinerden gelince o gün durgun oluyorlar. Yarın da böyleyse tekrar sorun durumunu.

BiciriginAnnesi

2 aylık kediye iğne yerine probiyotik verebilirdi veya gaz giderici oral yoldan ağza sıkılan fısfıs gibi birşeyler var iğne çok erken olmuş stres olmuştur siz takipte kalın

Kediniz yoğurt yiyorsa bir kaşık yoğurt verin veya kefir verebilirsiniz zehirlenme gibi durumlarda yoğurt kurtarıcı oluyor geçmiş olsun

MERQ

Kakası kokuyor diye iğne yaptıranı, vuranı da ilk kez görüyorum. Önceki kedisinin kokmuyormuş da bunun kokuyormuş vah vah! Tek üretim merkezden, aynı kalite standartlarında mı çıkıyor bu b.klar? Sizinkisi lavanta kokuyordur. Kedinin 2 aylık olması da cabası! Siz kokulu kum da kullanıyorsunuzdur, doğru mu? Neyse kendimi zor tutuyorum...

latte9

Sordum ilaç ne ilacı diye gazını giderici dedi
Gelen şey tükürük gibiydi
Cok halsiz normalde yerinde durmaz yemek yedi ve şuan uykulu uyuyor takipteyim ama muayene esnasında poposu sıkıldı ve ilk defa birisi müdahale etti o yüzden korkması olabilir ama iğne nedendi bilmiyorum

simsim1713

Stres olmuş olabilir.
Benim kedim de veterinere gidince parazit ilaçları uygulandığında ağzından beyaz köpükler çıkıyor.
Veteriner şurup verince de aynı şekilde oluyor.
Hatta parazit ilacından sonra böyle bir şey yaşayınca zehirlendi mi diye korkmuştum veterinerimiz heyecanlandığı içindir demişti.
Fakat birkaç içinde düzeliyordu bu durum. Uzun süreli ise ciddi olabilir bilgim yok..

Palyaco

İğne neden yaptırdınız böyle durumlarda yaptırmayın saten iğne yapan veteriner veteriner deyil kaka kokusu cok siddetliyse bu bağırsak florasindandir bunun daha sağlıklı çözümü var viyo ummune 14x30ml bağırsak florasini yeniler ve cok güçlü bağırsak florasina sahip olur

latte9

Mero adlı kullanıcı neyin tartışmasını yapıyorsun beyin algılarını açıp sorumu iyi okursan dışkının kokusundan değil yavruya bi zararı olup olmadığından korktum her halta muhalefet olup duyar kasmaya çalışmayın ya ! Güya sen kendince yorum mı yaptın

latte9

Kendisini zor tutuyormuş pardon..
Lütfen kendini zor tutma söylesene eline telefonu alan kendince yorum yapıyor