Hırıltılı Solunum

suzandilan

Kedim çok uzun bir süredir sesli bir sekilde solunum yapiyor horlama mi bilemiyorum ama bence hırıltılı solunum internette arastirdigimda belirtilerin hicbiri yok sadece sesli bir solunum ki bazen asiri sesli oluyor duzenli olarak vet. kontrolunden de geciyor endişem sizce yersiz mi??

3 CEVAP

mehmetkaplan

hırıltı derken? ben kedimi severken de çıkarıyor hırıltı bir ses. nefes alırken falan horlar gibi sanki ses çıkarıyor normal yani

Heiter

Endişelenmenize gerek yok bence ;)

suzandilan

yok ya o severken cikardigi sesten ayri buyuk birisi nasıl hiriltili nefes alirsa öyle