Kedim Kusuyor Gün Aralıklı

Trgt41

Malt kullanmaya başladım kedime sanırsam ondan dolayı bi kusma gerçekleşti ilk gün tükürük gibi belkide çıkaramadı dün gece ise yediğini tamamen çıkarmış öğütülmüş şekilde malt yapar mı kusma ?

4 CEVAP

nazenininci

Maltin kusmayı engellemesi gerekiyor. Mama ne yiyor? Bir şey dokunmuş olabilir, tekrarlarsa veterinere götürün bence

Lokumcukk

Malt aksine kusmadan tüylerin dışkı yoluyla çıkmasını sağlar Kusmasının sebebi üşütmüş olabilir iç parazit olabilir yada yediği birşeyden kaynaklı olabilir çiçek falan varsa evde onu yiyor olabilir

nazenininci

Maltin kusmayı engellemesi gerekiyor. Mama ne yiyor? Bir şey dokunmuş olabilir, tekrarlarsa veterinere götürün bence

Trgt41

3 aydır Felicia Kısırlaştırılmış somonlu yiyor ve çok seviyor tüy dökmeyi bile kesti haricinde yaş mama yiyor yine felicia nın 4/5 gündür malt kullandıktan sonra bunları yaşadık