Hangi Malt?

yumak_bey

Kedime dr natures malt kullanıyordum aralıklı olarak 3 kez kustu (tüy) bende korkuyorum artık veterinere götüreceğim, hangi maltı almalıyım???

8 CEVAP

Deniz1741

Gimcat maltı önermem kusmayla ve yeterli gelmediğiyle alakalı bir sürü yorumlar vardı. Kendim zoovital kullanıyorum, öneririm. Bunun yanı sıra trixie, vetriline da olabilir.

nazenininci

Bütçenize uyarsa gimcat güzel malt, trixie de güzel

nazenininci

Bütçenize uyarsa gimcat güzel malt, trixie de güzel

Ben petlebide satılan vetsplus ı kullanıyorum gayet güzel bir malt kedim de severek yiyiyor benim kedimin de kabızlık ve kusma problemi olduğu için vet.6cm ver diyor biraz az geliyormuş yoksa yani maltı az veriyor olabilirsiniz

KimJeongguk

Yıllardır Gimcat kullanıyoruz hiçbir sorunla karşılaşmadık. Gimcat bence çok iyi kedimde severek yiyor 1 kere bile tüy kusması yada herhangi bir şey olmadı.

KimJeongguk

Küçükken Gimcat'in yavru kedi macununu kullandık. Gastro, Biotin, Malt çoğunu kullandık ve bir kere bile sıkıntı çıkarmadı. Ama etkileri kediden kediye değişir. Ben Gimcat'i öneririm size.

kubskubs

Ben gimcat, trixie ve vetplus kullandım. Kedim çok yalandığı için haftada 3 kere 3-4 cm veriyorum. Hepsini sevdi. Gimcat çok pahalı. Vetplus kısırlaştırılmış kedilere özel de malt çıkardığı için onunla devam ederim. Kedini alıştırmak için gim cat ın duo olanlarını kullanabilirsin.

ozge1985

Gimcat kullanıyordum ama fiyatlar artık cidden çok pahalıya gidiyor. Biofeline Kitten paste macun kullanıyoruz.
Trend.Yoldaki kampanyasında 3al 2 öde olarak 198 tl ye alıp stokladım. Kendi sitesinde bile daha pahalı.