Kedi Yeni Mamaya Nasıl Alistirilir?

nazenininci

Proplan kullaniyorduk nd mamaya geçiş yaptık. Normalde olsa yavaş yavaş mamaları karıştırarak alistirirdim. Ama şu an proplan karıştırmak istemiyorum, elimde yarım kilo proplan var 5 litrelik pet şişeye koyup iyice bantlayip ağzını kapatip çöpe atacağım. Nd mamayı yiyor ama hiçbir zaman iştahla yemedi. Normalde de iştahsız bir kedi. Yaş mamaya karıştırarak versem alışır mi? Ne yapabilirim güzelce yemesi için

3 CEVAP

Evet yaş mamaya karıştırıp vermeniz alışmasına yardımcı olabilir sevdiği bir ödül maması varsa içine birkaç tanede ondan koyabilirsin

ATIBA

Bende pro plandan nd ye geçiş yaptım bugün 2.gün kedim ishal oldu ağır geldi galiba nd