Exclusion Mama

cadihanim

Merhaba pro plan olaylardan sonra kullanmamaya karar verdim exclusion mama hakkında fikriniz nedir kullanan var mi

4 CEVAP

Selapus

Ben yaklaşık 1 yıldır 3 kedim için kullanıyorum. Önce yavru kedi mamasıyla başladım, şimdi kısır kedi maması kullanıyorum. Çok memnunum, bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım.

cadihanim

içeriği nasıl sence kuzum mesela.royalin içeriğinden daha mı iyi royalde et yok diye biliyorum dun burada sormuştum birisi bozita ve exclusion önerdi exclusion YouTube izledim hemen hemen herkes onermis

cadihanim

Tüy sorunu vs oluormu Ankara kedisi benimki ishal vs yapar mı acaba

cadihanim

bitane daha bebeğim var sokakta bagiriodu sahiplendim onada dun Royal aldım pişman oldum açıkçası yorumlardan sonra iyi diye biliyordum ama en pahalısı en iyisi olmuomus demekki