Sahiplendigim Kedi Cok Garip Hareketler Uyguluyor

Anket

Cok tuhaf hraeketleri var
(2 oy)
Parmaklarimi hepten isirdi
(0 oy)
Toplam (2 oy)

2aylık bir tekir sahiplendim, dün gece aldım onu daha aldığım kişideyken bile hirliyor ağzını kocaman açıyordu neyse aldım arabadan inip eve gelene kadar biraz uslu durdu o sırada boynumu ve elimi yırttı tabi. Daha sonra ve geldik merdiven çıkmaya başladığım an dan itibaren çok kötü bi şekilde hirlayip ağzını kocaman açıp ciymaklamaya başladı evde yatağına koydum durmadı koltuğa çıktı 2 küçük kardeşim var 8-10 yaşındalar onlara çok ters bakıp üzerlerine saldırıyor kızlar yanından bile geçemiyor oylece kendi başına bıraktım evde ama durup durup hirlayip ağzını kocaman açıyor durduk yere saldırıyor dokundurtmuyor kendine yardımcı olurmusunuz

7 CEVAP

eccakir

Biraz zaman verin size ve evinize alışsın daha cok yeni güvenli hissetmiyordur. Kendini koruma içgüdüsüyle yapıyor olabilir.

Elifinkedileri

Cok normal bir hafta icerisinde daha duzelir merak etmeyin kokunuzu bile bilmiyor henuz annesinden varsa kardeslerinden ayrildi kendini yalniz ve savunmasiz hissediyor kuytu kose yerlere saklanmaya calisir ama cok surmez alisir

Kafasını oksamama izin verdi ilk kez biraz sevdim sona yine kislayip saldirganlasti kendi haline de durmuyor ki yatağıma geliyo her an saldırmaya hazır duruyor

Bu kadar nicin saldirgan siddet uygulanmis olabilir mi disarida kuccukken,soylediginiz pek normal bir durum degil 2 aylik kucuk daha bu kadar saldiri pozisyonuna gecmesi normal gelmedi bana dikkat edin elinizle filan oynatmayin ani hareketler yapabilir zaman verin duzelmezse veterinerden destek alin

Bende şiddet uygulanmış olduğundan korkuyorum çünkü daha önce 2 tane sahiplenmiştim onlar böyle değildi ilk gün çok aglamislsr di. Ama sevdiriyorlsrdi bu çok değişik durup dururken saldırıyor

En fazla 1hafta mi sürer alışması

1 haftadan daha uzun surebilir