Bozita Sensitive Kullananlar

MERQ

Bu mamadan daha önce de almıştım ama tam hatırlayamıyorum, indoor geyikliden geçiş yaptım, fakat mamanın açma klipsi yok. Sizdekiler de var mı? Bu paketi nasıl açacağız, açılır kapanır paket değil miydi yoksa? Ya da bilmediğim başka bir numarası mı var?

2 CEVAP

MERQ

Neyse cevaba kendim ulaştım. Klips yokmuş bu versiyonda. Stoktaki mamalardan kontrol ettirdim. Ya da firma yetkilisi beni yedi. Gerçi mamayı kaplara döktüğümü de anımsadım gibi. Bozita ağır saçmalamış bunda.

latte9

Paketi makasla açabilirsin saçma sapan yorumlar yapacağına basit şeylere kolay çözümler bulabilirsin 👍🏻