Kristal Kum Mu Bentonit Kum Mu?

ilkmssmz

2,5 aylık yavru kedim için hangi kum doğru olur sizce? Büyük kedim için kristal kullandık yıllarca çok memnunduk gerek kolay temizlenmesi, gerek tozutmaması. Ama şu anki kedim yavru olduğu için kristal kullanamaz patilerini acıtır diye düşünüyorum. Şu an bentonit kullanıyoruz ama o da çok tozutuyor tuvaletten çıkınca hapşırıyor sürekli ve temizlemesi çok zor. Kristal'e geçmeli miyim sizce?

16 CEVAP

hidra35

krıstal kumlar sanırım kedıde ılerleyen zamanlarda problem yaratabılıyormus bı arastırın derım