Kristal Kum Mu Bentonit Kum Mu?

ilkmssmz

2,5 aylık yavru kedim için hangi kum doğru olur sizce? Büyük kedim için kristal kullandık yıllarca çok memnunduk gerek kolay temizlenmesi, gerek tozutmaması. Ama şu anki kedim yavru olduğu için kristal kullanamaz patilerini acıtır diye düşünüyorum. Şu an bentonit kullanıyoruz ama o da çok tozutuyor tuvaletten çıkınca hapşırıyor sürekli ve temizlemesi çok zor. Kristal'e geçmeli miyim sizce?

16 CEVAP

Anonymus827062

Kristal kum zararlıdır sadece hayvana değil temizleme yaparken sizin içinde zararlı

pinarcaya

Ever clean tavsiye ederim ben de.

Erica

Vancat lavanta bentonit çok memnunum kristal hiç kullanmadım tozutmaması avantaj olabilir aslında bzde denemek isteriz

Merloli

Ever clean kullanıyorum gayet memnunum sizde kullanabilirsiniz öneririm.

Anonymus827062

Ever clein lest trail kesinlikle tek geçilecek kumdur. Kesinlikle tavsiye ediyorum kullanıcısı olarak

aksoy65

İkisini de kullandım kristal kullanmayın

Hayir.kesinlikle bentonit kullanin.ever clean less trail veya sanicat veya vancat kullanabilirsiniz.kristal kumu arastirin

ilkmssmz

Kristal kumu araştırdım zaten sadece buradaki insanların da fikrini almak istiyorum tecrübelere dayanarak. Büyük kedim 10 yaşında, yıllardır kristal kullandık bir sorun olmadı. Ama bu kedim yavru o yüzden sormak istedim. Zaten vancat bentonit kullanıyorum ama hapşurmaktan bir hal oluyor kedim.

Hangi cesidini kullaniyorsunuz

Ben kristal kuma pek sicak bakmiyorum ve kullanmiyorum ilk basta talas kullandik ama etraf cok kirleniyor

ilkmssmz

Vancat çam kokulu bentonit

Ilginc bende cam kokulu kullaniyorum ama memnunum pakette bir problem olabilir mi?ever clean less trail kullanin veya sanicat active deneyin isterseniz

ilkmssmz

Ever clean i çok duydum bir de onu deneyeceğim. Yok orjinal paketi de baya toz kalkıyor kumu eşelerken.

zeynepgurgen

Bentonit tabii ki

themia

Bentonit kullanıyoruz. Sanicat Marsilya Sabunlu olanını kullanıyoruz. 1 hafta bile temizlemesek kokudan eser olmuyor. Çamurlaşma asla yok. Sadece biraz patilere yapışıyor o kadar. Onu da paspasına siliyor zaten.