Skt'sı Geçmek Üzere Olan Mamalarda İndirim Yapılması

kedibabasi66

Sizce bu doğru mu?
SKT'sı geçmek üzere olan mamalar sağlık açısından uygun mudur?

8 CEVAP

Palyaco

En az 6 ay olan mamaları kullanın derim öbür türlü bayat oluyor

AhsenAise

Bizler için olan gıda ürünleri gibi düşünün,büyük marketler genellikle indirim reyonlarina skt si yakın ürünleri koyar ,bu ürünler bir an önce satılır sa üretici firma ve market kazanır ,ürün henüz bayatlamadigi için bu ürünü uygun fiyata alıp hemen tüketen vatandaş kazanır ,yani şahsım adına bir mahsuru olduğunu düşünmediğimi söylemek isterim

kubskubs

Ben mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösteriyorum. En geç son kullanma tarihine son üç ay kala bitmiş olmasına dikkat ediyorum.

AhsenAise

Skt sine iki ay kalan mamaları 1.5 kg.3 kg arası paketlerde olanlardan alıp evdekilere de dışarıdakilere de veriyoruz,yani günü geçmeden tüketmiş oluyoruz,kuru mamalarımizi ev yapımı yaş mama ile desteklediğini ,hatta ara öğün olarak kullandığımız için sorun yaşamadık

kedibabasi66

"günü geçmeden tüketmek" doğru mu işte onu soruyorum. SKT'sı geçmek üzere olan mamaların indirimde olması sizi mutlu ediyor mu? Ve bunların fiyatları yeni üretim olanlarla neden farklı?

Deniz1741

Şahsen bende sktsi geçmek üzere olan mamayı tercih etmem. 1 kg gibi az alacaksam bile uzun sktsi olan ürünü tercih ederim.

kedibabasi66

Ben mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösteriyorum. En geç son kullanma tarihine son üç ay kala bitmiş olmasına dikkat ediyorum.

16.07.2022 16:28 ✓

kedibabasi66

En az 6 ay olan mamaları kullanın derim öbür türlü bayat oluyor

16.07.2022 17:41 ✓