Petshop Açmayı Düşünüyorum

TarcinBey

Okulu yarim bıraktığım için ve seveceğim bi iş yapmak istiyorum. Ve bende biraz araştırdım petshop açmayı düşünüyorum. Tabi belki 2 sene belki 5 sene içinde bunlar belli seyler değil ama fikrinizi almak istedim. Sizce nasıl bi iş veya petshoplari nasıl buluyorsunuz ne istiyorsunuz vs. (Cins hayvan satımı olmicak)

18 CEVAP

bolt

Bence sokaktaki kedi/köpekleri sahiplendirebilirsin illaki onlara bir sahip çıkar ya da barınaklarda zor durumda olan kedi/köpekleri alıp sahiplendirebilirsin bence bu çok tutar hemde barınaklarda mutsuz olan hayvanlarda sevgi görür .

DogaM

@sdtgkdm
Ona bakılırsa tekir kedi (yani domestic short/longhair) de Scottish fold ya da british shorthair gibi bir cinstir yani cins hayvan satmayacağını söylemesi tekir kediyi de kapsar. Ben bazıları tekirleri cins saymadıkları için baştan söylememiştim ama şu an söylemeye karar verdim. ;)

SelinTuksal

Çeşitli olsun, ama hayvan deneyi yapan markaları satmayın lütfen. (Purina, Mars, Hills).