Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Petshop açmayı düşünüyorum

TarcinBey
TarcinBey

4611


Okulu yarim bıraktığım için ve seveceğim bi iş yapmak istiyorum. Ve bende biraz araştırdım petshop açmayı düşünüyorum. Tabi belki 2 sene belki 5 sene içinde bunlar belli seyler değil ama fikrinizi almak istedim. Sizce nasıl bi iş veya petshoplari nasıl buluyorsunuz ne istiyorsunuz vs. (Cins hayvan satımı olmicak)

18 Cevap

ilkmssmz
ilkmssmz

2202


Sadece cins değil hiçbir türlü hayvan satımı olmamalı, balık vb. hariç. Çünkü onları sokaktan sahiplenme imkanımız yok. Onun dışında evcil hayvan malzemeleri, aksesuarları vb. ihtiyaçlar için güzel bir alternatif. Yolunuz açık olsun.

YeldaGecgil
YeldaGecgil

256


Evet katılıyorum ben de hayvan satmayın yazık günah bizi de parayla satsalar hoşumuza gitmez. Her zaman sokaktan sahiplenin

DogaM
DogaM

592


Zaten satmayacağını söylemiş siz hala satma diyorsunuz. :P
Konu sahibi. Satmayacağınızı söylemişsin ama bence sahiplendirme yapın. Sokaktaki yavru kedileri vs.

kedilikizzz
kedilikizzz

114857


Her marka mamanın olmasını istiyorum ben mesela. Kediler köpekler ve diğer evciller için vitaminlerin ilaçların da bulunmasını istiyorum. İnternette bulabilceğimiz çoğu şey olmalı bence. Mesela acil almak gerekiyo. İnternetten malum hemen gelmiyor. Bu tarz olmalı. Genelde avmler ve büyük büyük petshoplat dışındaki yerlerde yalnızda kuş ve balıkların tüm ihtiyaçları oluyor. Kedi köpek olmuyor. Bu tarz yaparsanız farklı olursunuz.

cirkinmizmiz
cirkinmizmiz

377


çeşitlilik önemli benim için. birçok şeyi internetten almak zorunda kalıyoruz. kuru mama olarak brit care kullanıyoruz, bulunmuyor. ayrıca ödül mamaları da hiç bulunmuyor gimcatin çubuk şeklinde olanları hariç.

CaglaCagla72837
CaglaCagla72837

822


Bence hayvan satmayip sahilendirin dükkan acarsaniz

ilkmssmz
ilkmssmz

2202


Sayın DoğaM, cins hayvan sayılmayacaktır diyor, hiç bir şekilde hayvan satışı olmayacaktır demiyor ben yanlış anladıysam kusura bakmasın konu sahibi ben öyle anladım.

Mehtaptuna
Mehtaptuna

2256


Çok iyi olur ben mama bitince bir saat yol gidiyorum bulunduğum ilçede hiç petshop yok mesela akvaryum ve Kuşçu var kedi köpekleri bu ilçede hiç düşünen olmuyor.

SabriyeOktay
SabriyeOktay

562


Hayvanlar üzerinden para kazananlar ahirette bunun cevabını veremeyecekler zaten o yüzden hayvanlar üzerinden para kazananlara karşıyım . Buzum duygularımızın olduğu gibi hayvanlarında duyguları var. Bunun günahı ve vebali çok yüksek .

TarcinBey
TarcinBey

4611


SabriyeOktay genel olarak mi dedin hayvan satımıyla ilgili mi bilmiyorum ama genel olarak dediysen sonuçta mama almakta bi ihtiyac ve bu yüzden petshoplara ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ben. Ve genel olarak cevapliyim petshoplarda cins hayvan satımı yapıldigi için zaten direk öyle dedim kuş balık satımında düşünmüyorum ve evet diger petshoplardan farklı her marka her urun vitamini vs bulunabilir ve mümkünse veteriner anlaşmasıyla
basit ilac da bilunabilir

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
270 Görüntüleme
18 Cevap
3 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor