Hangi Tüy Yumağı Malti?

Gocebe

Merhaba sizler kediniz için hangi marka maltı kullanıyorsunuz? Artılarını eksilerini yazar mısınız?

5 CEVAP

ozge1985

Gimcat kullanıyordum ama fiyatlar artık cidden çok pahalıya gidiyor. Biofeline Kitten paste macun kullanıyoruz.
Trend.Yoldaki kampanyasında 3al 2 öde olarak 198 tl ye alıp stokladım. Kendi sitesinde bile daha pahalı.

dilanbulent

Trixie en memnun olduğum malt oldu şimdiye kadar

Anonymus683514

gimcat kullanıyorum vets plus'a geçtim ama maalesef yemedi kendisi :( gimcat'e devam edeceğim sanırım

Sueda1234

Bizde nova kullanıyoruz gimcat kullanıyorduk pahalandı bunu denedik sevdiler bir sıkıntı yok memnunuz şimdilik

Mirabonibon

Gimcat kullanıyorum yani güzel kusmuyor gayet iyiyiz bayadır belirli aralıklarla kullanıyorum haftada 2,3 kez falan bayağı uzun götürüyor gayet memnunum