Kedim İshal Ve Halsiz

ATIBA

KEDİM 1.5 YAŞINDA SCOTİSH FOLD BLUE POİNT PRO PLANIN SIKINTI ÇIKARMASI SONUCU N&D MARKA SOMONLU YEMİNE GEÇTİK 2.GÜNDE KEDİM İSHAL OLDU NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM YEM AĞIR MI GELDİ ACABA ?

7 CEVAP

Minigimmm

her mama her kediye yaramıyor, bizde nd kullandığımızda kedim ishal olmuştu probiyotikle desteklememe rağmen düzelmedi ve çok kokulu yapıyordu banyodan koku odalara dağılıyordu mamayı direkt değiştirdim düzeldi. mamayı önceki mamayla karıştırarak mı verdiniz yoksa sadece nd mi verdiniz, karıştırarak gün gün azar azar nd yi artırarak vermek lazım bağırsakların yeni mamaya alışması için, siz 1 hafta deneyin olmadı mama değişimine gidin. aroma bile fark ediyor belkide balik yaramamiştir ama başka bir et çeşidi ishal yapmayabilir biraz deneme yanılma yolu mama meselesi

gokhansultan

Sanabelle deneyebilirsiniz ishal şikayeti duymadım ben. Hatta bugün büyük bir petshop deposuna gittim aklınıza gelecek tüm mamalar var. Olumsuz geri dönüş almadığımız tek mama sanabelle oldu bozitadan bile olumsuz dönüş aldığımız olmuştu dedi bana.

Sueda1234

Direk geçiş yaptıysanız ondan dolayı ishal olabiliyolar benim kedimde birden başka mamaya geçince aynı sıkıntıyı yaşamıştım iki üç güne düzeliyolar veterinere götürdüm ben iğne yapmıştı ondan sonra akşamına kesmişti ishali veterinere götürün derim

Mia_____

Pahalı mamalar aşırı iyi diye bir şey yok bence ben kedime ne proplan veriyorum ne nd veriyorum ne de acana veriyorum kedim hiç ishal olmadı tüy dökümü de yok herkesin kötü dediği mama kedime aşırı iyi geliyor mesela çünkü protein değerleri aşırı yüksek bazılarının ve iyi gelmiyor pahalı olması iyi olduğu anlamına da gelmiyor böyle bir algi var maalesef ki bence mamasını değiştirin

ATIBA

Pro plan kullandığım zaman hiç
İshal olmamıştı pro planın son zamanlarda ki olaylarından sonra değiştirmek istedim N&D geçtim yaramadı herhalde başka mama önerisi olan varmı

ATIBA

Direk geçiş sağladım ondan dolayı oldu bencede bugün dışkısı katıydı eski mamasıyla karıştırıp veriyorum şimdi

OZLEMTUNCA

merhaba benim kedimde scotish diğer mamaları denedım benim kedimede yaramadı uzun zamandır royal canin kullanıyoruz memnunuz hermama her kediye yaramıyor