Kedime Fip Teşhisi Konuldu

Bennicki

Kedime Fip teşhisi konuldu bugün 1 yaşında henüz bu durumu nasıl atlatırız????

9 CEVAP

Minigimmm

fip tedavisi hakkında pek bir bilgim yok sadece gs adli yurt dışından gelen bir ilaç kullanıldığını biliyorum. hekiminiz ne dedi nasil bir yol izleyecekmiş. ve corona testi yapildi mi pozitif cikti mi, fip teşhisini nasıl koydu, kedi de nasil belirtiler var bunlar önemli bazi hekimler malesef ki fip olmayan kedilere fip teşhisi koyabiliyor. sonuçlarını alıp baska bir klinikte başka bir hekimin daha görüşünü alın derim. bunun dışında mutlaka instagramda gülce_gülce hesabini inceleyin derim. bu bayanın fipli kedilere bile iyi gelen bitkisel içerikli ürünleri var. sayfasini incelerseniz zaten fipli kedi sahiplerinin kedileri için bayana nasil teşekkür ettiklerini nasil kedilerinin kendine geldigini toparlandigini veteriner hekimlerinin bile ne kullandin diye şaşırdığını devam etmesini söylediği mesajlari görebilirsiniz. rabbim şifa versin size bağışlasın. çook geçmiş olsun.

Bennicki

Bu durumu yaşayıp atlatan var mı????

Bennicki

Tahlil sonucuna göre dedi değerleri yüksek çıkmış benim oğlumu daha önce de götürdüm depresyon dediler. Geçer dediler fakat son 2 gündür yürürken bi gariplik hissettim hemen bugün götürdüm Fip teşhisi konuldu dediğiniz kadına bakacam instagramdan

Minigimmm

corona testi yaptırın mutlaka kendi gittiğiniz yer yapmıyorsa baska bir klinikte yaptırın hemde sonuçlarınızı gösterirsiniz değerler başka bir sebeple de yükselmiş olabilir, coronasi negatif olan kedi fip olamaz çünkü coronasi pozitif olan kedi mutasyon geçirip fip'e dönüştürüyor. kendi kedim corona taşıyıcısı olduğu için biliyorum. siz şikayetlerinizi gülce hanıma anlatırsanız yardımcı olacaktir beni telefonla aramıştı bile. yürüyüşü kötü olan kedilerin gulce hanimin tavsiye ettigi ürünlerinden sonra düzelip video atanlar vardi sayfasinda.

Bennicki

Gülcenin hesabını bulamadım instagramdan tam adını atar mısınız acil?

gokhansultan

Fip in tek ilacı yurtdışından getirilen gs ilaçları. Maalesef çok pahalı bir tedavi. 84 gün aynı saatte iğne olması gerekiyor. Ablamın kedisinde son 13 gündeyiz şu anda doğduğu günden bile daha sağlıklı maşallah. Kullandığımız ilacın tanesi 82 dolar. 20-25 şişe arası gidiyor. Ancak sizinki nörolojik ise doz baya yüksek olur ve daha fazla şişe gider maalesef. İnstagramda fip savaşçısı bir sürü kedi var incelemenizi tavsiye ederim

Cemrecookie

İnstagramda bu hastalıkla savaşan bir sürü kedi var bağışlarla tedavilerini yürütüyorlar. Sıkıntılı ve uğraş gerektiren bi durum ama çıkmadık candan umut kesilmez yıllardır takip ediyorum elimden geldiğince bağış da yapıyorum iyileşen bir sürü kedi var

Cook

Biyokimya bakıldıysa sonuçlarını atabilir misiniz?Kedinizin belirtileri nelerdi,iştahı,kaka durumu nasıl?Ateşi dalgalı mı?Denge problemi varsa nörolojik fip olabilir evet ama toksoplazma,hidrosefali gibi durumlarda da görülebilir.Son zamanlarda büyük bir stres yaşadı mı,herhangi bir viral hastalık atlattı mı,operasyon geçirdi mi,anestezi aldı mı?Kan bakıldıysa tüm sonuçlarıyla beraber yeni bir soru açarsanız daha kolay yardımcı oluruz.Fipwarriors whatsapp grubuna aldıralım sizi,ordakiler birçok veterinerden daha tecrübeli bu konuda,tahlil sonuçlarıyla beraber,kedinizin videosunu atarsanız yardımcı olurlar teşhis konusunda.Siz hiç beklemeden bir instagram hesabı açın kediniz için.Burada hesabı paylaşırsanız biz de paylaşalım daha çok kişiye ulaşırsınız.Çok geçmiş olsun,umarım fip değildir 🙏🏻

Becatbe

@minigimmm, coronası negatif olan kedi fip olabilir.

Kedinin corona pozitif ya da negatif olması fip teşhisinde tek başına hiçbir şey ifade etmez.

Sadece Corona bakıp fiptir ya da değildir diyen veteriner bu konuda cahildir.