Yavru Köpek Ne Yer?

BSS

BENİM YAVRU KÖPEĞİM OTA 2 AYLIK GEÇİCİ SAHİBİYİM BEN VE 2 AYLIK HERŞEYİ YEMİYOR ONA NE YEDİREBİLİRİM ? BİDE FAYDALI OLACAK ŞEYLER NEELERDİR BİR ÇOK SEÇENEK SUNARSANIZ SEVİNİRİM

15 CEVAP

Robin

yavru köpek mamalarını araştırabilirsin :)

haşlanmış tavuk kemiği vermeyin ! çook zararlı. %100 sağlıklı bir beslenme için BARF dietini araştırabilirsiniz. Maddi, zaman, zahmet yönünden zorlarsa kaliteli yavru köpek mamalarına bakabilirsiniz. ev yemeği de oldukça zararlıdır. BARF, kuru mama, özel hazırlanmış yemeklerden başka öğün vermeyin lütfen köpeğinize..

davetet7218

yavru kopek maması veya sut falan verebılırsınız ve cınsı ney ona gore verın

BSS

SİBİRYA KURDU KIRMASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ HERKEZ AMA BİR KAÇTANE ALMAN KURDU KIRMASI DİYENDE VAR

utkuburak

et yada mama yiyebilir

utkuburak

benim yavru köpeğim et yiyor

BSS

çok kemik et yiyor kocaman etleri birgünde bitirdi başka birşey yemezmi yemek vermeyincede havlıyo peşimden koşuyor

BSS

çok kemik et yiyor kocaman etleri birgünde bitirdi başka birşey yemezmi yemek vermeyincede havlıyo peşimden koşuyor

pamuk

ıslak mama yer yetişkin ya da yavru farketmez

olcan3424

Konserve mama verebilirsiniz. Arada yağ oranı düşük olan süte su katıp hafif ılık bir şekilde önüne koyabilirsiniz. Ve kaliteli bir mama veriyorsanız yemezse üzerine yine su eklenmiş süt koyup verebilirsiniz. Kesinlikle çiğ et vermeyin kemik dahi olsa kaynatıp verin.

Berat06

Valla ben sürekli salçalı makarna veriyorum çok seviyor :)

fiary222

BARF diyeti gayet sağlıklı. Kaliteli yavru köpek maması da iyi besin olabilir. Yavru olduğundan protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenmesi daha doğru olacaktır. Çiğ et vermeniz zararlıdır. Şeker içeren çoğu besini vermeyin.

davetet7218

sibirya kurdu dondurmayı cok sever alman kurdu ıse kemık yer kucuk buyuk farketmez

ecofield

Süt içer öncelikle. En iyisi annesinin sütüdür mümkünse.

ervanur

yaş mama süt