7 Yaşında Golden Cinsi Köpeğim İçin Kemik Ve Kas Sağlığı Koruyucu Hangi Mamayı Önerirsiniz?

ozlakc

benim oğlumun kilo sorunu da olduğu için royal canin diyet mama veterinerimiz tarafından önerildi. Dermocomfort yine royal canin. kariştirip veriyorum. Ancak ssağ arka ayakta şimdilik glukozamın tedavisi ile düzelttiğimiz çapraz bağ zedelenmesi sorunumuz var. bu nedenle kemik ve kas sağlığını koruyucu bir mamaya geçelim istiyorum. sizlerin deneyimlerinden faydalanmak istedim. teşekkürler.

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bilgi sahibi değilim
Üstte kalsın diye yazıyorum.

hiç bilmiyorum ama size goldenlı sayfa önermeye geldim gezginkuyruk instagramda bir inceleyin golden köpkeleri var beslenme bakımları konusunda bilgiler paylaşıyor kendi hazırladığı acil durum ürünleri bile var satışını yaptığı.