Tarama Sorunu

Kedimi çok zor tarıyorum. O kadar çok huysuzlanıyor ki anlatamam. Ellerimi ısırıyor, kaçıyor. Fırçayla bir kaç kere tarayabiliyorum. Bütün önerilere açığım, şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Vallahi anlıyor uyuma filan yalan onlar:D uyurken tırnaklarını zar zor kesiyorum

pinarcaya

Uyurken yapmaya çalışın.

Canandisli

Hoslanmayan kediye ne yapilir bilmiyorum ama kedinizin tuyleri kisa oldukca belki de kisa tuyler icin olan fircalardan kullanmiyorsaniz ondan da olabilir

Furminatorün kısa tüğlü kediler olanı için tarağını kullanıyorum