Kısırlaştırılmış Kedi

Yampirik

Kedim 2-3 ay önce kısırlaştı. Kısırlaştığı andaki kilosu 3 kg 500 gr ve şuan güncel kilosu 4 kilo 300 gr. Kısırlaştıktan sonra adult mama kullanıyorduk maması azaldı sizce bu adult mamayla devam mı edeyim yoksa kısırlaştırılmış mamaya mı geçmeliyim? Çok kararsızım.

2 CEVAP

kedilikizzz

Kısırlaştırılmış mamaya geçin bence. İçeriği kilo alımını dengeliyor çünkü. Amaç o yani. Bence geçmelisiniz. Ben brit care kullanıyorum hem içerik hem fiyat güzel. Öneririm size de.

Yampirik

Bu arada kedim dişi. 2 yaşında