Hangi Markanın Şikayetleri Daha Fazla

stellabennett

Anket

N&D
(5 oy)
Exclusion
(5 oy)
Toplam (10 oy)

arkadaşlar yavru mamalarda hangisinde şikayet problem daha çok görülüyor yardımcı olursanız sevinirim ikisinden birine geçeceğim (Royal Canin mamadan geçeceğim)

3 CEVAP

simbakedi

exclusion yeni bir mama, kullanilan ulkeler sinirli. nd ise eski ve bir suru ulkede kullanilan bir mama. nd daha kaliteli, ama denemeden kedinize nasil gelir bilemezsiniz. exclusion asla onermem. exclusion inceleme basligim vardi, oradan neden onermedigimi anlayabilirsiniz.

nd kitteni ben kullandim, kedime cok iyi geldi. tavuk nar ve ocean arasindan ocean’i cok daha fazla sevmisti. ondan once de bozita kitten kullanmistim, o da cok iyiydi.

size tavsiyem sanabelle gecmeniz olur. rc tahilli ve bagimlilik yapan turden bir mama. kitten mamalar da genelde tahilsiz oluyor yuksek kalitede. sanabelle dusuk tahilli diye hatirliyorum. icerik olarak da exclusion gibi ama daha guvenilir. nd’den dusuk ancak tahil konusunda daha az sorun yasamaniz icin sanabelle>nd seklinde de gidebilirsiniz

ceyseuta

Biz direk proplandan tahılsız NDye geçtik 1 yaşında ki kısır kedimiz için çok sorun olur mu tahilsiz olması?

stellabennett

@simbakedi kilo almasına yardımcı olur mu sizce? şimdiki mamasını severek yemiyor bundan dolayı da kilo almıyor o yüzden kısırlaştıramıyorum da :((